Współpracujemy z czołowymi brokerami finansowymi.
Oferujemy bezpłatne pośrednictwo i porównywanie najtańszych ofert z rynku.
Posiadamy w swojej ofercie 65 instytucji finansowych w tym ok. 20 banków.
Posiadamy różne rodzaje kredytów w celu dostosowania się do potrzeb klientów. Wśród nich wyróżniamy m.in. :
- kredyt hipoteczny do 2 000 000,00 zł
- kredyt gotówkowy do 250 000,00 zł
- kredyt konsolidacyjny,
- kredyt samochodowy 500 000,00 zł
- kredyt refinansowy,
- kredyt inwestycyjny,
- kredyt deweloperski,
- kredyt obrotowy.
Dodatkowo oferujemy leasing, factoring i ubezpieczenia.
Kredyt refinansowy, umożliwia uwolnienie zainwestowanych pieniędzy z własnych środków trwałych, np. kredytobiorca otrzymuje od banku 80% wartości rynkowej środka transportu, gdzie zabezpieczeniem tego kredytu jest zazwyczaj umowa przywłaszczenia lub zastawu rejestrowego dokonana na tym refinansowanym przedmiocie. np. mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku, na tańszy kredyt refinansowy. W tym przypadku możliwe jest przewalutowanie, a także wybór rodzaju oprocentowania (stałe bądź zmienne) i okresu spłaty kredytu. Kredyt ten może być przeznaczony na refinansowanie m.in. kredytu na budowę domu, kosztów remontu nieruchomości, a także kosztów innego kredytu. Dzięki zamianie kredytu i spłacaniu go w innym banku, można zmniejszyć wysokość rat nawet o 30%.
Kredyt inwestycyjny podejmowany jest przy zakupie urządzenia bądź powiększenia istniejącego majątku trwałego przedsiębiorstwa (zakup maszyn, urządzeń, środków transportu, budowę, rozbudowę, zakup patentów, licencji czy zakup akcji lub udziałów). W przypadku firm, które rozpoczynają działalność może być przeznaczony na zakup pierwszego wyposażenia, niezbędnego do wyposażenia działalności (o ile posiada zdolność kredytową).
Kredyt samochodowy, pozwalający kupić produkt, na który kredytobiorcę byłoby stać dopiero za np. kilka miesięcy czy lat. Kredyt na samochód można przeznaczyć na kupno zarówno nowego, jak i używanego samochodu, motoru bądź skutera, a okres kredytowania wynosi od pół roku do 10 lat.
Kredyt gotówkowy, czyli pożyczka bankowa, którą można wydać na dowolny cel konsumpcyjny i do której nie potrzeba zbędnych formalności związanych z zabezpieczeniem długu. Kredyt ten można rozłożyć na okres do 6 lat. Pożyczka taka jest udzielana wyłącznie w formie gotówki.
Kredyt pozwalający na zastąpienie kilku kredytów jednym tańszym to kredyt konsolidacyjny. Wysokość rat można obniżyć nawet do 50%. Kredytem tym można spłacać m.in. kredyt mieszkaniowy, samochodowy i gotówkowy w różnych walutach (PLN, CHF, EUR lub USD), jednak podstawową walutą jest PLN ze względu na stałe raty niezależne od kursów walut. Częścią środków tego kredytu można sfinansować również inne cele. Maksymalny okres, na jaki można wziąć kredyt, to ok. 20 lat, przy czym udział własny nie zawsze jest wymagany. Zabezpieczeniem kredytu konsolidacyjnego jest nieruchomość.
Kredyt hipoteczny (mieszkaniowy) o którego mogą się ubiegać tylko osoby fizyczne a nie przedsiębiorstwa. Kredyt hipoteczny zabezpieczony jest hipoteką na wskazanej nieruchomości przez kredytobiorcę. Ustanowienie hipoteki na nieruchomości, stanowi dla banku wiarygodną formę zabezpieczenia. Porównując ten produkt do innych form kredytu, posiada on długoterminowy charakter i stosunkowo niski koszt pozyskanych środków finansowych. Zazwyczaj przeznaczany jest na inwestycję (budowę, rozbudowę, remont kapitalny, modernizację jak i na nabycie istniejącej nieruchomości). W okresie realizacji budowy inwestycji, zaciągany jest kredyt budowlany. Po zakończeniu umowy kredytowej, jeżeli developer jest jednocześnie inwestorem, zaciąga kredyt hipoteczny. W innym przypadku inwestor po przejęciu obiektu sam ubiega się o kredyt hipoteczny.
Kredyt deweloperski przeznaczony jest wyłącznie na działalność związaną z budową nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych przeznaczonych na sprzedaż. Kredyt deweloperski dostępny jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą i dla spółek prawa handlowego w tym również spółek celowych. Wymaga zabezpieczenia rzeczowego najczęściej w postaci hipoteki na nieruchomości stanowiącej przedmiot inwestycji. Ponieważ kredyt ten ma bezpośredni wpływ na realizację i rentowność inwestycji, ważne aby był odpowiednio dopasowany do inwestycji, harmonogramu prac, płatności itp. Pomożemy w wyborze najkorzystniejszej oferty, pomożemy skompletować niezbędne dokumenty oraz wynegocjować najlepsze warunki finansowe.
Kredyt obrotowy jest to kredyt przeznaczony na bieżące potrzeby związane z prowadzoną działalnością gospodarczą np. na zakup towarów, surowców, materiałów, zapłacenie bieżących płatności. Kredyt obrotowy jest zwykle krótkoterminowy, rzadko występuje jako średnioterminowy.